Українська
Українська Русский

Плінтусні конвектори опалення

Carrera BR18
3192 грн
Carrera BR21
5208 грн


Конвектор плінтусного типу - це опалювальний прилад, який обігріває приміщення методом конвекції. Встановлюються на стику стіни і підлоги, поряд з плінтусом. Плінтусні конвектори бувають водяні та електричні. У ролі теплообмінника для перших використовується вода або масло. Можуть підключатися до центральної і автономної систем опалення. Електричні конвектори нагріваються за рахунок нагрівального елементу - тена.


Конструкція плінтусних конвекторів


  • Сталевий корпус.
  • Теплообмінник з міді і алюмінію.


Переваги конвекторів плінтусного типу


Компактність. Завдяки унікальній конструкції не займають зайвий простір, не заважають розташуванню меблів. Часто використовуються, якщо немає можливості встановити настінні або внутрышньопідлогові конвектори.

Плінтусні конвектори, розташовані по всьому периметру приміщення, швидко обігрівають приміщення, нагрівають стіни. Що перешкоджає появі вологи і цвілі.

Висока тепловіддача. Конвектор плінтусного типу вмить нагрівається.

Безпека. Виключається можливість загоряння меблів і випадкових опіків, так як корпус конвектора не нагрівається вище 30 ° С.

Простота монтажу. Конвектори плінтусні не вимагають хитромудрих конструкцій при установці.

Можуть використовуватися в комбінації з іншими опалювальними приладами і самостійно.

Довговічність. Конвектори стійкі до корозії і зовнішніх впливів.


За рахунок великої різноманітності типів конвекторів та їх розмірів - можливе розташування в будь-якому місці. Їх можна встановити біля сходів, перед панорамними вікнами. Завдяки тому, що частини конвектора з'єднуються, можливе розташування по всьому периметру кімнати. При виготовленні на замовлення можна обходити перешкоди, деталі інтер'єру.


Швидкий обігрів приміщення забезпечується розташуванням конвекторів плінтусного типу. Чим нижче розташований джерело тепла, тим ефективніше робота приладу. Нагріте повітря піднімається вгору і рівномірно розподіляється по всій опалювальної площі.


Ціна на плінтусний конвектор залежить від розмірів і потужності пристрою. Під час купівлі потрібно враховувати розміри приміщення для ефективного обігріву. Не маючи спеціальних знань рекомендується звернутися до фахівця для консультації. Купити плінтусні конвектори в Києві можна в спеціалізованих магазинах 4 Д. Там же проводяться консультації, щоб не робити необдуманих покупок.


icon_callback Зателефонувати icon_email Email icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp