Щоб створити затишну атмосферу в приміщенні, потрібно підтримувати комфортну температуру. Зазвичай для цього використовують радіатори, які є масивними і добрегріючими, але як бути з маленькими приміщеннями, де простору і так не вистачає, чи з приміщеннями з панорамними вікнами?! Рішення проблеми – радіатори у підлогу які прийнято називати конвектори.
Внутрішньопідлоговий конвектор - це такий опалювальний прилад, що встановлюються в спеціально підготовлені ніші в підлозі. Найчастіше встановлюються в ресторанах, магазинах, терасах, залах очікування, офісах, житлових приміщеннях з вікнами в підлогу.
Корпус - виготовляється з оцинкованої або нержавіючої сталі, що забезпечує стійкість до вологи і корозії.
Теплообмінник – у 95% випадків виготовлятися з мідних труб з алюмінієвими пластинами-ребрами.
Декоративно-захисна решітка - може бути виготовлена з нержавіючої сталі, дерева, алюмінію.
Конвектори які встановлюяться у ванних кімнатах, басейнах або оранжереях, де зазвичай підвищена вологість, додатково оснащуються дренажною системою. Дренаж - це патрубок, який служить відведенням зайвої вологи. Дана система допомагає прибирати вологу зі стін і стелі.
Обов’язковим для конвекторів у підлозі є – термостат, він дозволяє регулювати температуру для створення комфортного мікроклімату в приміщенні і керувати роботою вентиляторів, якщо модель обладнана ними.
Радіатор, вмонтований в підлогу, нагріває повітря, який піднімається вгору і рівномірно розподіляється по приміщенню. Якщо такий конвектор встановити перед панорамним вікном, то він буде створювати завісу з теплого повітря. Завдяки цьому, холодне повітря не поширюватиметься по кімнаті, а відсікається і нагрівається біля вікна.
Електричні конвектори. В цьому випадку нагрівальним приладом виступає електричний тен, виготовляється зі сталі, міді, алюмінію або кераміки. Такі конвектори потребують охайності та обережності в користуванні ними.
Водяні конвектори. З назви можна зрозуміти, що тут в теплообмінник заходить вода. Такі конвектори важаються безпечними.
Вбудовані радіатори в підлогу можна використовувати в комбінації з іншими джерелами тепла, якщо приміщення велике. Наприклад: тепла підлога, звичайні радіатори, дизайн радіатори, вертикальні радіатори або навіть фанкойли і поєднувати з системою вентиляції.
Вбудовані конвектори можуть бути з примусовою і природною конвекцією.
Вбудовані конвектори в підлогу з примусовою конвекцією оснащуються додатковим тангенціальним вентилятором. Тепле повітря, за допомогою вентилятора, краще поширюється по приміщенню. Такий тип конвектора може служити основним джерелом тепла. Внутрішньопідлогові радіатори з природною конвекцією краще використовувати в комбінації з іншими джерелами тепла. Так як їх потужності не вистачить для повноцінного опалення приміщення. Вони покликанні лише боротися з конденсатом на великих панорамних вікнах, тому з конвекторами без вентеляторів слід встановлювати додаткові обігрівачі.
Щоб вибрати відповідний радіатор, для початку, потрібно визначитися з габаритами.
Якщо ви бажаєте розрахувати конвектори для своєї квартири чи будинку надсилайте нам планування з розмірами (бажанно ще і з розміщенням меблів) або телефонуйте нам, і наші менеджери з радістью поділяться багаторічним досвідом прихованопідлогового опалення)