Українська
Українська Русский

Внутрішньопідлогові конвектори

Arbonia  KRP91_150 mm
29484 грн
Arbonia KRN41_110 mm (fan)
57330 грн
Arbonia KRP91_092 mm
23615 грн
Arbonia KRP91_120 mm
27482 грн
Carrera  S Black 90
8463 грн
Carrera 4S Black 110
8236 грн
Carrera 4S2 Black 110
12376 грн
Carrera 4SV Black 110 (fan)
13650 грн
Carrera 4SV2 Black 110 (fan)
18155 грн
Carrera S Black 75*
8008 грн
Carrera SV Black  75* (fan)
12649 грн
Carrera SV Black 90 (fan)
14287 грн
Cooltherm Hottherm_ 80 mm
12012 грн
Cooltherm Hottherm_110 mm
14014 грн
Cooltherm Ventherm_ 80 mm
24525 грн
Cooltherm Ventherm_110 mm
26026 грн


     Щоб створити затишну атмосферу в приміщенні, потрібно підтримувати комфортну температуру. Зазвичай для цього використовують радіатори, які є масивними і добрегріючими, але як бути з маленькими приміщеннями, де простору і так не вистачає, чи з приміщеннями з панорамними вікнами?! Рішення проблеми – радіатори у підлогу які прийнято називати конвектори.

     Внутрішньопідлоговий конвектор - це такий опалювальний прилад, що встановлюються в спеціально підготовлені ніші в підлозі. Найчастіше встановлюються в ресторанах, магазинах, терасах, залах очікування, офісах, житлових приміщеннях з вікнами в підлогу.

 Конструкція радіаторів вбудованих в підлогу

Корпус - виготовляється з оцинкованої або нержавіючої сталі, що забезпечує стійкість до вологи і корозії.

Теплообмінник – у 95% випадків виготовлятися з мідних труб з алюмінієвими пластинами-ребрами.

Декоративно-захисна решітка - може бути виготовлена ​​з нержавіючої сталі, дерева, алюмінію.

Конвектори які встановлюяться у ванних кімнатах, басейнах або оранжереях, де зазвичай підвищена вологість, додатково оснащуються дренажною системою. Дренаж - це патрубок, який служить відведенням зайвої вологи. Дана система допомагає прибирати вологу зі стін і стелі.

Обов’язковим для конвекторів у підлозі є – термостат, він дозволяє регулювати температуру для створення комфортного мікроклімату в приміщенні і керувати роботою вентиляторів, якщо модель обладнана ними.

 Принцип роботи внутрішньопідлогових конвекторів

    Радіатор, вмонтований в підлогу, нагріває повітря, який піднімається вгору і рівномірно розподіляється по приміщенню. Якщо такий конвектор встановити перед панорамним вікном, то він буде створювати завісу з теплого повітря. Завдяки цьому, холодне повітря не поширюватиметься по кімнаті, а відсікається і нагрівається біля вікна.

Особливості конвекторів для панорамних вікон

  • Надійність і довгостроковість. Сталевий оцинкований корпус, що покритий шаром полімерною фарби перешкоджає впливу корозії. Не даремно гарантія на такі корпуси від 5 до 10 років. Теплообмінник конвектора стійкий до високого тиску в системі опалення – до 16 бар. (в дійсності труби теплообмінника витримують від 25 до 60 бар, але виробники цього не вказують, враховуючи той факт що інші елементи в системі опалення, такі як труби та крани розраховані до 10 бар.) Гарантія на ТО конвектора складає від 10 до 30 років, в залежності від заводу виробника.
  • Висока тепловіддача. Алюмінієво-мідний нагрівальний елемент має високі показники тепловіддачі. Максимальна температура нагрівання досягає позначки 95° С. А моделі з вбудованим вентилятором дозволяють максимально використовувати температуру конвектора, навіть при низькій температурі теплоносія.
  • Компактність. Завдяки встановленню в підлогу радіатор не займає зайвого місця.
  • Великий вибір. Розмірна сітка дозволяє вибрати радіатор для будь-якого приміщення.
  • Безпека. Міцна захисна решітка, здатна витримати вагу людини. Одна поперечна планка решітки витримує від 60 до 100 кг. Температура нагрівання над решіткою - не більше 45° С, що виключає отримання випадкового опіку або загоряння, і робить внутрішні конвектори безпечними для дітей.
  • Безшумність під час роботи. Шум, який видає вентилятор конвектора, можна порівняти з роботою системного блоку комп'ютера. Сучасні конвектори з венетилятором можна встановлювати в спальнях.
  • Зручна для прибирання. Захисна решітка легко знімається, можна витерти пил і поставити її назад.

 Типи радіаторів по виду теплоносія

Електричні конвектори. В цьому випадку нагрівальним приладом виступає електричний тен, виготовляється зі сталі, міді, алюмінію або кераміки. Такі конвектори потребують охайності та обережності в користуванні ними.

Водяні конвектори. З назви можна зрозуміти, що тут в теплообмінник заходить вода. Такі конвектори важаються безпечними.

 Вбудовані радіатори в підлогу можна використовувати в комбінації з іншими джерелами тепла, якщо приміщення велике. Наприклад: тепла підлога, звичайні радіатори, дизайн радіатори, вертикальні радіатори або навіть фанкойли і поєднувати з системою вентиляції.

Вбудовані конвектори можуть бути з примусовою і природною конвекцією.

Вбудовані конвектори в підлогу з примусовою конвекцією оснащуються додатковим тангенціальним вентилятором. Тепле повітря, за допомогою вентилятора, краще поширюється по приміщенню. Такий тип конвектора може служити основним джерелом тепла. Внутрішньопідлогові радіатори з природною конвекцією краще використовувати в комбінації з іншими джерелами тепла. Так як їх потужності не вистачить для повноцінного опалення приміщення. Вони покликанні лише боротися з конденсатом на великих панорамних вікнах, тому з конвекторами без вентеляторів слід встановлювати додаткові обігрівачі.

Як купити вбудовані радіатори в підлогу

    Щоб вибрати відповідний радіатор, для початку, потрібно визначитися з габаритами.

  • Довжина. Для установки під вікном - 80-100% від довжини вікна;
  • Глибина. Для оптимального обігріву приміщення - 90-120 мм; Хоча зараз доступні та популярні моделі висотою 65-80 мм, але слід розуміти що низькі конвектори коштують так як і звичайні, а мають потужнісь майже у двічі меньшу.
  • Ширина. В основному, у виробників передбачені вже готові рішення, Але варто повідомити бажану довжину і ширину. Заводи можуть виготовити на замовлення будь-яку форму та габарит Вашого індивидуального внутрішньогопідлогово конвектору.

  Якщо ви бажаєте розрахувати конвектори для своєї квартири чи будинку надсилайте нам планування з розмірами (бажанно ще і з розміщенням меблів) або телефонуйте нам, і наші менеджери з радістью поділяться багаторічним досвідом прихованопідлогового опалення)