Українська
Українська Русский

Настінні конвектори

 ISAN Ecolite CUBE Wall Design
20287 грн
 ISAN Ecolite ROUND Wall
14595 грн
ISAN Ecolite CUBE Wall
13268 грн
ISAN Ecolite ROUND Wall Design
21914 грн
JAGA KNOCKONWOOD WALL
30816 грн
JAGA KNOCKONWOOD WALL TWIN
36166 грн
JAGA LINEA PLUS
11941 грн
JAGA MINI WALL
11513 грн
JAGA PANEL PLUS WALL
17120 грн
JAGA PLAY
47080 грн
JAGA Play Twin
52002 грн
JAGA STRADA
9544 грн
PURMO Narbonne
20630 грн


У малогабаритних приміщеннях виникає проблема їх опалювання. Як поєднати компактність і високу тепловіддачу? Вихід - настінні конвектори опалення.

Настінні конвектори - це опалювальні прилади, що працюють за принципом природної або примусової конвекції. Конвектори на стіну бувають водяні та електричні. Перші підключаються до системи автономного або центрального опалення. Електричні підключаються до електромережі.


Конструкція настінних конвекторів


  • Корпус зі сталі.
  • Мідно-алюмінієвий теплообмінник.
  • Терморегулятор.
  • Решітка для виведення теплого повітря.


Особливості настінних конвекторів опалення


Компактність. Настанні конвектора практично не займають простір, навіть великі моделі. Можна встановлювати під підвіконня.

Висока тепловіддача. Радіатори швидко нагріваються і опалюють приміщення. Можуть використовуватися як основне джерело тепла, так і додаткове. Потрібно лише правильно розрахувати необхідну кількість конвекторів для ефективного обігріву приміщення.

Довговічність. Сталевий корпус, є моделі з оцинкованою конструкцією, захищає теплообмінник від зовнішніх впливів і не піддається корозії.

Наявність терморегулятора дозволяє налаштувати комфортну температуру і створити затишний мікроклімат в приміщенні.

Простота монтажу. Конвектори на стіну легко кріпляться на кронштейнах.

Маленький вага. Можна монтувати навіть на гіпсокартонні стіни.

Великий вибір моделей. Можна підібрати пристрій, який впишеться в будь-який інтер'єр.

Не видають шуму під час роботи.


Встановлюючи конвектори на стіну потрібно пам'ятати - чим нижче розташування, тим ефективніше відбувається обігрів приміщення. Головне, щоб сторонні предмети не заважали поширенню теплого повітря.


Ціна на настінні конвектори опалення коливається в пристойному діапазоні. Слід остерігатися занадто дешевих виробів, можна купити неякісний конвектор. Чим вище вартість, тим потужніше і якісніше конвектор.


Якщо встановити настінний конвектор під підвіконням, то він створить завісу, що перешкоджає поширенню холодного повітря по кімнаті. Тепло буде плавно заповнювати приміщення.


У спеціалізованому магазині 4D є великий асортимент настінних конвекторів. Щоб купити конвектор на стіну в Києві потрібно звернутися в такий магазин. Відвідавши інтернет-магазин віддалено, можна зробити покупку з доставкою додому.