Українська
Українська Русский

Умови використання сайту

Умови використання сайту

Основні умови користування сайтом «4D» Перед початком використання цього сайту, кожен користувач зобов'язаний прочитати і детально ознайомитися з усіма умовами. Якщо ви з ними не згодні, то не варто далі перебувати тут!

Правила використання

На сайті 4d.in.ua дозволяється переглядати і завантажувати різний матеріал для комерційного застосування. При цьому потрібно дотримуватися всіх авторських прав і вимог про права власності. У разі копіювання, всі матеріали повинні зберігати початковий вигляд. Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті, не можна застосовувати для комерційних і громадських цілей. Використовувати матеріал в комп'ютерних мережах та інтернет-магазинах заборонено.

Відмова від відповідальності

Вся інформація, представлена ​​на сайті, може бути не точною і не повноцінною. Наш сайт не дає ніяких гарантій щодо достовірності інформації. На сайті можуть бути в будь-який час внесені зміни в послуги, інформаційні дані про продукцію і вартості. У разі, якщо матеріал починає застарівати, то «4D» не дає зобов'язань по його оновленню. Сайт, ні за яких умов не відповідає за шкоду, принесений в результаті використання, ймовірного використання і в результаті його застосування.

Правила реєстрації

Для повноцінного використання сайту потрібно пройти реєстрацію. Користувачеві необхідно ввести точну і достовірну особисту інформацію, а також контактні дані. Після реєстрації видається логін і пароль, які повідомляти нікому не можна. Людина сама несе відповідальність за збереження даних та проведення операцій. Всі дії повинні відповідати вимогам. У разі втрати логіна та пароля необхідно про це повідомити адміністрацію.

Коментарі та зворотний зв'язок

Кожен користувач має право залишати коментарі та відправляти повідомлення. Вони не повинні мати загрозливий, шкідливий, незаконний, який ображає і інший негативний характер. До забороняє діям відноситься порушення авторських прав, дискримінація людей за поглядами, статевим, етнічним, расовим та іншими ознаками. Дії на сайті не повинні порушувати дії законодавства України. Кожен користувач повинен бути готовий до того, що «4D» має право видалити будь-яке повідомлення, яке не відповідає вимогам. При цьому «4D» не відповідає за інформацію, яка була написана користувачами.

Використання персональних даних

Для збору і зберігання персональної інформації використовуються спеціальні технології. Так само як запис анонімних ідентифікаторів або куки. Дані відомості також застосовуються сайтом під час надання додаткових послуг.