Українська
Українська Русский

Підлогові конвектори

ISAN Ecolite CUBE
13653 грн
ISAN Ecolite CUBE 2 colors
17762 грн
ISAN Ecolite CUBE Self
18704 грн
ISAN Ecolite CUBE Self 2 colors
24268 грн
ISAN Ecolite ROUND
15023 грн
ISAN Ecolite ROUND 2 colors
19517 грн
JAGA FREEDOM Clima
38434 грн
JAGA KNOCKONWOOD DBE
213658 грн
JAGA MINI
11642 грн
JAGA Panel PLUS
30859 грн
PURMO Delta Column Bench
52387 грн
VERANO CALIENTE
13568 грн
VERANO COMODO
44726 грн


Підлогові конвектори опалення - це опалювальні прилади, які встановлюються на підлогу. Опалюють приміщення методом природної конвекції. Існують моделі і з примусовою конвекцією, де спеціальний вентилятор допомагає циркуляції теплого повітря. Встановлений конвектор на підлогу не займає зайве місце і добре вписується в будь-яке приміщення.


Особливості підлогових конвекторів


Водяний і електричний нагрівальний елемент. Легко підключаються до системи опалення. Для електричних конвекторів потрібно лише доступ до електромережі.

Висока тепловіддача завдяки мідно-алюмінієвого теплообмінника.

Стійкість до корозії і зовнішніх впливів завдяки сталевому корпусу.

Компактність. Підлогові конвектори опалення або низькі конвектори можна встановлювати під низькі підвіконня, куди не поміщаються стандартні батареї.

Простота монтажу. Великий вибір розмірів і забарвлень. Можна підібрати радіатор для будь-якого приміщення.

Можливо виготовлення декоративних виробів для доповнення унікального інтер'єру.

Безпека. Конвектор не нагрівається до високої температури, що виключає випадкові опіки.

Безшумність. Підлогові конвектори з примусовою і природною конвекцією можна встановлювати в спальнях і дитячих кімнатах, вони не потривожать сон дорослих та дітей.

Не вимагають особливого догляду. Можна зняти захисну решітку і очистити конвектор від пилу.


Підлогові конвектори опалення дуже схожі на внутрішньопідлогові і не поступаються за функціоналом. Але ціна на підлоговий конвектор нижче, ніж на внутрішньопідлогову модель. Підлогові радіатори часто вибирають, коли хочуть бюджетний варіант чи нема можливості встановити конвектор в підлогу.


Підлогові конвектори часто використовуються в залах очікування і холах. Можна зустріти радіатори з встановленої зверху поверхнею для сидіння. Встановлений конвектор на підлогу виконує функції опалювального приладу і лавочки.


Вибираючи підлоговий конвектор опалення слід враховувати габарити опалювального приміщення і потужність радіатора. Можливе використання з іншими опалювальними приладами, наприклад, якщо є потреба у додатковому обігріві панорамних вікон. Підлогові конвектора купити в Києві не складе труднощів, навіть не маючи спеціальних знань.