Українська
Українська Русский

Решітки для внутрішньопідлогових конвекторів

В категорії немає товарів


Джерела тепла конвекторного типу користуються великою популярністю завдяки естетичному вигляду і гарному функціоналу. З легкістю доповнюють інтер'єр і стають його родзинкою. Внутрішньопідлогові конвектори розташовуються в підлозі і все, що видно - це решітка.


Решітка на конвектори опалення - це частина конструкції внутрішньопідлогового конвектора, яка захищає внутрішні частини від зовнішніх впливів. Слід відповідально поставитися до підбору цієї деталі, так як тільки вона потрапляє на очі. Виробники пропонують величезний асортимент решіток.


Основні переваги декоративних решіток на конвектор


  • Великий вибір. Декоративні решітки для конвекторів бувають поперечні і поздовжні, жорсткі і згортаючі. Виготовляються з дерева, алюмінію, декоративного каменю, нержавіючої сталі. Фарбуються в будь-які кольори, тонуються під забарвлення підлогового покриття. Деякі виробники виготовляють решітки з каучуковою основою.
  • Крім декору решітки виконують і захисну функцію. Залежно від матеріалу можуть витримувати 60-100 кг. Здатні витримати вагу людини, що знижує травмонебезпеку.
  • Можуть доповнюватися декоративними рамками. Служать для приховування стику між покриттям підлоги і решіткою.


Більшість виробників не включають декоративні решітки для конвекторів в стандартну комплектацію. Якщо вони входять в комплект, то це стандартні вироби, які мало кому підійдуть. Зазвичай решітки виготовляються окремо виходячи з побажань замовника.


Кілька порад, які допоможуть при виборі решіток для конвектора опалення


Декоративна решітка на конвектор повинна бути тієї ж марки, що і конвектор. Так як є ймовірність, що решітка від іншого виробника не підійде.


Решітки на конвектори опалення виконують і захисні функції. Від місця експлуатації залежить матеріал виготовлення. Металеві решітки встановлюються в місцях з підвищеним пішохідним трафіком. Вони найбільш міцні - витримують найбільшу вагу і зносостійкі.


На дерев'яних решітках швидко стирається покриття, якщо по ним часто ходити. Найбільше підходять для установки біля основи панорамних вікон або біля стін житлових приміщень. В таких же місцях рекомендується встановлювати і алюмінієві решітки.


У приміщеннях з підвищеною вологістю краще встановлювати решітки з нержавіючої сталі. Логічно, що дерев'яні в таких умовах довго не прослужать.