Рушникосушки

Рушникосушки

Якщо Вам потрібна нова рушникосушка, або стара вже не вписується в зовнішній вигляд ванної кімнати, то необхідно її замінити. Сучасні виробники випускають моделі на будь який смак, завдяки чому вдасться підібрати оптимальний варіант під будь-який дизайн приміщення. Слід докладніше розібратися, які бувають рушникосушки і які вони мають особливості.

 

Види рушникосушників

Існує 4 типи обігрівачів для рушників:

1. ВОДЯНІ (на систему ГВП) в середині яких проходить гаряча вода від системи рециркуляції, саме вона і нагріває робочу поверхню. Такі прилади повинні бути виготовленні лише з нержавіючої сталі тому що вода в системі ГВП має у своєму складі багато живих організмів та повітря які пагубно впливають на сталь, а «нержавійка» краще дає цьому раду. Та все ж такі рушникосушки уже починають йти у минуле, адже вони не є енергоефективними, та навіть і нержавіюча сталь не завжди витримує агресію води системи ГВП.

2. ВОДЯНІ (на систему опалення) – рушникосушки, які виготовленні із чорної сталі, покритті порошковою фарбою і підключаються лише до труб системи опалення. Дані прилади, у більшості випадків, крім прямого призначення сушити рушники, використовуються як дизайн-радіатори в ванній кімнаті, щоб обігрівати приміщення та зробити його унікальним. Недолік таких рушникосушок у тім, що на літній період вони вимикаються разом із системою опалення і немає можливості висушувати вологі рушники.

3. КОМБІНОВАНІ поєднують в собі водяні та електричні. Були придумані щоб усунути недолік, попереднього типу, коли немає гарячої води, або відбулося вимкнення системи опалення. Всередині таких рушникосушок встановлений ТЕН, який підключається до електрики і нагрівається воду в середині радіатора.

4. ЕЛЕКТРИЧНІ. На сьогодні найбільш популярний та сучасний вид рушникосушників. Це прилади виготовленні зі сталі та із заводу заправленні спеціальним розчином і укомплектовані ТЕНом з регулятором, тобто такий радіатор уже з коробки готовий до роботи, має всі монтажні інструкції та гарантії від виробника. Завдяки сучасним регуляторам, які вбудовані у ТЕНи, досягається економічна та комфортна робота рушникосушки. Більше того такі прилади легко налаштувати під індивідуальну роботу.

А де-які моделі уже можна замовити з керуванням із смартфону.

У кожного виду є особливості і недоліки. Вони дозволять визначитися з більш підходящим варіантом для ванної кімнати. Розбираючись, які бувають електричні рушникосушки і інші описані типи, варто відзначити, що вони розрізняються за типом кріплення і можуть бути вертикальними або горизонтальними. Також виготовляються з різних матеріалів.

 

Яку рушникосушку радимо ми: Однозначно – електричну!!!

Як доказ: за останні 5 років з’явилося більше 10 нових європейських заводів, що випускають електричні рушникосушки як основні, і ні одного водяного на ГВП!!!

Водяну на систему опалення чи так звану дизайн-рушникосушку слід обирати в комплексному рішенні дизайну та інженерії.  Але це вже зовсім інша історія)))

Щоб отримати інформації, консультацію та придбати якісну рушникосушку - звертайтеся до наших менеджерів будь-яким зручним способом вказаним у Контактах

ANTRAX  Otto  V
10-139
301301грн.
ANTRAX  Otto O
10-140
301301грн.
ANTRAX  Zero
10-138
150586грн.
ANTRAX BD_25d Bath
29240грн.
ANTRAX BD_25s Bath
16512грн.
ANTRAX H_20s Bath
17544грн.
ANTRAX Pettine
39775грн.
ANTRAX Pieno
10-413
23220грн.
ANTRAX Pioli
10-523
37410грн.
ANTRAX Pioli Wall
37410грн.
ANTRAX Serie T [T1M]
48160грн.
ANTRAX Serie T [T1P]
48160грн.
ANTRAX Teso  V Bath
55040грн.
ANTRAX Treo  V
10-529
42570грн.
ANTRAX Treo O
10-530
42570грн.
ANTRAX Trim Bath
29326грн.

icon_callback Зателефонувати icon_email Email icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp
Онлайн курсы IT