Рушникосушки

 Purmo Towel Elato
14000 грн
 Terma Bone Black Matt (склад)
7960 грн
 Terma Bone White Matt (склад)
7960 грн
 Terma Easy Black Matt (склад)
8520 грн
 Terma Retro Black Matt (склад)
18760 грн
 Terma Simple Black Matt (склад)
10360 грн
 Terma Simple White Matt (склад)
10360 грн
 TERMA Stand Black Matt (склад)
13800 грн
 TERMA Vipera Black Matt (склад)
13120 грн
 Terma Vivo Black Matt (склад)
6080 грн
 Terma Vivo White (склад)
6080 грн
 TERMA Warp S Black Matt (склад)
15960 грн
 TERMA Warp S White Matt (склад)
15960 грн
 TERMA Warp T Black Matt (склад)
11000 грн
 TERMA Warp T White Matt (склад)
11000 грн
 Terma Zigzag Black Matt (склад)
14720 грн


Якщо Вам потрібна нова рушникосушка, або стара вже не вписується в зовнішній вигляд ванної кімнати, то необхідно її замінити. Сучасні виробники випускають моделі на будь який смак, завдяки чому вдасться підібрати оптимальний варіант під будь-який дизайн приміщення. Слід докладніше розібратися, які бувають рушникосушки і які вони мають особливості.

Види рушникосушників

Існує 4 типи обігрівачів для рушників:

1. ВОДЯНІ (на систему ГВП) в середині яких проходить гаряча вода від системи рециркуляції, саме вона і нагріває робочу поверхню. Такі прилади повинні бути виготовленні лише з нержавіючої сталі тому що вода в системі ГВП має у своєму складі багато живих організмів та повітря які пагубно впливають на сталь, а «нержавійка» краще дає цьому раду. Та все ж такі рушникосушки уже починають йти у минуле, адже вони не є енергоефективними, та навіть і нержавіюча сталь не завжди витримує агресію води системи ГВП.

2. ВОДЯНІ (на систему опалення) – рушникосушки, які виготовленні із чорної сталі, покритті порошковою фарбою і підключаються лише до труб системи опалення. Дані прилади, у більшості випадків, крім прямого призначення сушити рушники, використовуються як дизайн-радіатори в ванній кімнаті, щоб обігрівати приміщення та зробити його унікальним. Недолік таких рушникосушок у тім, що на літній період вони вимикаються разом із системою опалення і немає можливості висушувати вологі рушники.

3. КОМБІНОВАНІ поєднують в собі водяні та електричні. Були придумані щоб усунути недолік, попереднього типу, коли немає гарячої води, або відбулося вимкнення системи опалення. Всередині таких рушникосушок встановлений ТЕН, який підключається до електрики і нагрівається воду в середині радіатора.

4. ЕЛЕКТРИЧНІ. На сьогодні найбільш популярний та сучасний вид рушникосушників. Це прилади виготовленні зі сталі та із заводу заправленні спеціальним розчином і укомплектовані ТЕНом з регулятором, тобто такий радіатор уже з коробки готовий до роботи, має всі монтажні інструкції та гарантії від виробника. Завдяки сучасним регуляторам, які вбудовані у ТЕНи, досягається економічна та комфортна робота рушникосушки. Більше того такі прилади легко налаштувати під індивідуальну роботу.

А де-які моделі уже можна замовити з керуванням із смартфону.

У кожного виду є особливості і недоліки. Вони дозволять визначитися з більш підходящим варіантом для ванної кімнати. Розбираючись, які бувають електричні рушникосушки і інші описані типи, варто відзначити, що вони розрізняються за типом кріплення і можуть бути вертикальними або горизонтальними. Також виготовляються з різних матеріалів.

Яку рушникосушку радимо ми: Однозначно – електричну!!!

Як доказ: за останні 5 років з’явилося більше 10 нових європейських заводів, що випускають електричні рушникосушки як основні, і ні одного водяного на ГВП!!!

Водяну на систему опалення чи так звану дизайн-рушникосушку слід обирати в комплексному рішенні дизайну та інженерії.  Але це вже зовсім інша історія)))

Щоб отримати інформації, консультацію та придбати якісну рушникосушку - звертайтеся до наших менеджерів будь-яким зручним способом вказаним у Контактах

icon_callback Зателефонувати icon_email Email icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp
Онлайн курсы ITОнлайн курсы ITОнлайн курсы ITОнлайн курсы IT