Українська
Українська Русский

Vario Term PRO V [ALL IN ONE]

Vario Term  PRO V  [ALL IN ONE]
Є в наявності
0
Код товару: 1-132
Артикул: APREGS0202С/FK(CuPex)
Бренд що додає кольорів у світ дизайн опалення. Тепер не тільки радіатори будуть кольорові а і крани для них також

Доступні варіанти

3296 грн
Термостатичний комплект Vario Term PRO V [ALL IN ONE] - це комплексне рішення для автоматизації систем опалення та охолодження. Він включає в себе всі необхідні компоненти для контролю температури і регулювання системи.

Основним елементом комплекту є термостат, який дозволяє точно встановлювати і підтримувати потрібну температуру в приміщенні. Він має різні режими роботи, такі як режим комфорту, економії енергії і захисту від замерзання, що дозволяє ефективно використовувати систему опалення або охолодження.

Комплект також включає в себе термоголовку, яка встановлюється на радіатор або підлогове опалення і регулює потік гарячої води. Це дозволяє забезпечити рівномірне розподілення тепла по всьому приміщенню і забезпечити комфортну температуру.

Крім того, комплект включає в себе датчики температури, які встановлюються на різних ділянках системи опалення або охолодження. Вони передають інформацію про температуру до термостата, що дозволяє забезпечити точний контроль і регулювання системи.

Vario Term PRO V [ALL IN ONE] - це інтегроване рішення, яке забезпечує ефективне та зручне управління системою опалення або охолодження. Він дозволяє знизити витрати на енергію і забезпечити комфортні умови в приміщенні.
Загальна інформація
Бренд vario term
Країна Польша
Серія ALL IN ONE
Модель PREMIUM EXCLUSIVE
Колір По палитре vario term Galvanik
Сайт виробника varioterm.pl
Додатково
Термін поставки 4 недель
Матеріал Латунь
Покриття Порошковое полимерное
Підключення
Вид монтажу Боковой
Спосіб монтажу Со стены
Тип підключення Угловой
Різьба з'єднання G 3/4"
Робочі умови
Робоча температура 40-90°C
Максимальна температура 120°C
Гарантія
Загальна гарантія 5 лет

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
ShowRoom 4D
Завітайте до нашого шоурума
Ви можете переглянути продукцію на власні очі. Ми знаходимось в Києві за адресою вул. Шота Руставелі 32. Узгоджуйте наявність продукції та час приїзду з менеджером за телефоном +38 (097)-208-00-88, або в соціальних мережах