Українська
Українська Русский

Vario Term TWINS Regulated [ALL IN ONE]

Vario Term TWINS Regulated [ALL IN ONE]
Є в наявності
0
Код товару: 1-105
Артикул: A000M873A002/L(CuPex)
Бренд що додає кольорів у світ дизайн опалення. Тепер не тільки радіатори будуть кольорові а і крани для них також

Доступні варіанти

3638 грн
Термостатичний комплект Vario Term TWINS Regulated "ALL IN ONE" - це комплексне рішення для регулювання температури в приміщенні. Він складається з двох термостатів, які можуть працювати незалежно або взаємодіяти між собою для забезпечення оптимального комфорту.

Кожен термостат оснащений електронним дисплеєм, на якому відображається поточна температура і стан системи. Вони мають можливість програмування графіка температури на різні часові періоди, що дозволяє ефективно контролювати опалення або кондиціонування повітря.

Особлива функція цього комплекту - взаємодія між термостатами. Завдяки цьому, один термостат може контролювати температуру в одному приміщенні, а другий - в іншому. Це особливо зручно для будинків з кількома поверхами або кімнатами з різною теплопровідністю.

Комплект також має функцію автоматичного регулювання температури, що дозволяє знижувати витрати на опалення або кондиціонування повітря. Крім того, він оснащений захистом від перегріву і може працювати з різними типами систем опалення.

Загалом, термостатичний комплект Vario Term TWINS Regulated "ALL IN ONE" є зручним і ефективним рішенням для контролю температури в будь-якому приміщенні. Він забезпечує комфортний клімат і економію енергії.
Загальна інформація
Бренд vario term
Країна Польша
Серія ALL IN ONE
Модель TYPU V
Колір По палитре vario term Galvanik
Сайт виробника varioterm.pl
Додатково
Термін поставки 4 недель
Матеріал Латунь
Покриття Порошковое полимерное
Підключення
Вид монтажу Боковой
Спосіб монтажу Со стены
Тип підключення Угловой
Різьба з'єднання G 3/4"
Робочі умови
Робоча температура 40-90°C
Максимальна температура 120°C
Гарантія
Загальна гарантія 5 лет

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
ShowRoom 4D
Завітайте до нашого шоурума
Ви можете переглянути продукцію на власні очі. Ми знаходимось в Києві за адресою вул. Шота Руставелі 32. Узгоджуйте наявність продукції та час приїзду з менеджером за телефоном +38 (097)-208-00-88, або в соціальних мережах