Українська
Українська Русский

Vario Term VISION Regulated [ALL IN ONE]

Є в наявності
0
Код товару: 1-118
Артикул: AVIR02/L(CuPex)
Бренд що додає кольорів у світ дизайн опалення. Тепер не тільки радіатори будуть кольорові а і крани для них також

Доступні варіанти

3066 грн
Термостатичний комплект Vario Term VISION Regulated "ALL IN ONE" - це комплексна система, яка включає в себе всі необхідні компоненти для регулювання температури в приміщенні. Цей комплект дозволяє забезпечити комфортний рівень температури та енергоефективність в будинку або офісі.

Основні компоненти термостатичного комплекту Vario Term VISION Regulated "ALL IN ONE" включають в себе:

1. Термостатичний клапан: це пристрій, який регулює потік гарячої води в опалювальній системі. Він оснащений датчиком температури, який контролює рівень тепла в приміщенні і автоматично регулює потік води для підтримки заданої температури.

2. Компактний насос: це електричний насос, який забезпечує циркуляцію гарячої води в системі опалення. Це дозволяє розподілити тепло рівномірно по всьому приміщенню і забезпечити швидке нагрівання.

3. Датчик температури: це пристрій, який міряє температуру в приміщенні і передає цю інформацію до термостата. Це дозволяє термостату точно контролювати рівень тепла.

4. Термостат: це пристрій, який керує роботою термостатичного клапана і насоса на основі інформації, отриманої від датчика температури. Він дозволяє налаштувати бажану температуру і режим роботи системи опалення.

Термостатичний комплект Vario Term VISION Regulated "ALL IN ONE" є зручним і ефективним рішенням для регулювання температури в будинку або офісі. Він дозволяє забезпечити комфортний клімат і економію енергії, що робить його популярним вибором серед користувачів.
Загальна інформація
Бренд vario term
Країна Польща
Серія ALL IN ONE
Модель MASTER
Колір По палітрі vario term
Сайт виробника varioterm.pl
Додатково
Термін поставки 2 тижні
Матеріал Латунь
Покриття Порошкове полімерне
Підключення
Вид монтажу Кутовий, 3-х осьовий
Спосіб монтажу Зі стіни
Тип підключення 3-х осьовий
Різьба з'єднання G 3/4"
Робочі умови
Робоча температура 40-90°C
Максимальна температура 120°C
Гарантія
Загальна гарантія 5 років

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
ShowRoom 4D
Завітайте до нашого шоурума
Ви можете переглянути продукцію на власні очі. Ми знаходимось в Києві за адресою вул. Шота Руставелі 32. Узгоджуйте наявність продукції та час приїзду з менеджером за телефоном +38 (097)-208-00-88, або в соціальних мережах