Українська
Українська Русский

Vario Term INTEGRA Exclusive [ALL IN ONE]

Є в наявності
0
Код товару: 1-121
Артикул: AIGS0211CFK/L(CuPex)
Бренд що додає кольорів у світ дизайн опалення. Тепер не тільки радіатори будуть кольорові а і крани для них також

Доступні варіанти

6426 грн
Термостатичний комплект Vario Term INTEGRA Exclusive - це все-в-одному рішення для автоматичного регулювання температури у приміщенні. Він включає в себе термостатичний клапан, термоголовку і регулятор температури.

Термостатичний клапан встановлюється на радіатор і регулює потік гарячої води, що протікає через нього. Він має вбудований датчик температури, який вимірює температуру повітря в приміщенні і автоматично регулює роботу клапана, забезпечуючи необхідний рівень опалення.

Термоголовка встановлюється на верхню частину термостатичного клапана і реагує на сигнали від термостатичного датчика. Вона відкриває або закриває клапан в залежності від потреби в опаленні, забезпечуючи стабільну температуру в приміщенні.

Регулятор температури дозволяє користувачу налаштувати бажану температуру в приміщенні. Він має дисплей, на якому відображається поточна температура і можливість зміни налаштувань. Також, він може бути підключений до системи "розумний будинок" для дистанційного керування температурою.

Термостатичний комплект Vario Term INTEGRA Exclusive є надійним і зручним рішенням для автоматичного регулювання температури у приміщенні. Він забезпечує комфортні умови проживання і допомагає знизити енергоспоживання, забезпечуючи ефективне використання опалення.
Загальна інформація
Бренд vario term
Країна Польща
Серія ALL IN ONE
Модель INTEGRA
Колір По палітрі vario term Galvanik
Сайт виробника varioterm.pl
Додатково
Термін поставки 4 тижні
Матеріал Латунь
Покриття Порошкове полімерне
Підключення
Вид монтажу Кутовий, 3-х осьовий
Спосіб монтажу Зі стіни
Тип підключення 3-х осьовий
Різьба з'єднання G 3/4"
Робочі умови
Робоча температура 40-90°C
Максимальна температура 120°C
Гарантія
Загальна гарантія 5 років

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
ShowRoom 4D
Завітайте до нашого шоурума
Ви можете переглянути продукцію на власні очі. Ми знаходимось в Києві за адресою вул. Шота Руставелі 32. Узгоджуйте наявність продукції та час приїзду з менеджером за телефоном +38 (097)-208-00-88, або в соціальних мережах