Конвектори опалення

 ISAN Ecolite CUBE Wall
12400 грн
 ISAN Ecolite CUBE Wall Design
18960 грн
 ISAN Ecolite ROUND Wall
13640 грн
 ISAN Ecolite ROUND Wall Design
20480 грн
 ISAN Termo FRK 0065.s
16080 грн
 ISAN Termo FRK 0080.s
16120 грн
 ISAN Termo FRK 0080
14960 грн
 ISAN Termo FRK 0090
10680 грн
 ISAN Termo FRK 0110
11240 грн
 ISAN Termo FRK 0125
11920 грн
 ISAN Termo FRT 0065.s + fan
20080 грн
 ISAN Termo FRT 0080.s + fan
20120 грн
 ISAN Termo FRT 0080 + fan
24560 грн
 ISAN Termo FRT 0090 + fan
20320 грн
 ISAN Termo FRT 0110 + fan
20880 грн
 ISAN Termo FRT 0125 + fan
28080 грн


Який опалювальний прилад вигідний і може доповнити інтер'єр? Сучасні оригінальні дизайнерські задумки приміщень вимагають потужних і незвичайних джерел тепла. У приміщенні повинно бути тепло і затишно. У таких випадках часто використовується конвекторне опалення. Конвектори опалення - це джерела тепла, які передають тепло конвекцією. Конвекція - це поширення тепла потоками повітря. Тепле повітря піднімається вгору і відбувається природний нагрів приміщення.

Конвектори опалення для будинку легко підключаються і не вимагають складання складної системи підключення. Для їх установки не потрібно купувати котел і труби. До того ж, з огляду на нестабільні тарифи на газ, конвекторне опалення вигідне. Конвектори опалення за типом нагрівального елементу бувають: водяні і електричні.

Водяні конвектори опалення

Водяний конвектор опалення - це опалювальний прилад, нагрівальний елемент якого вода. Можуть використовуватися як в автономних, так і центральних системах опалення.

Основні переваги:

 • Висока тепловіддача. Об'єм теплоносія на 80% менше, ніж у звичайних батарей. Теплообмінник виготовляється з міді та алюмінію.
 • Зручне підключення до системи опалення.
 • Довгостроковість. Корпус виготовляється з металу і захищає радіатор від зовнішніх впливів.
 • Універсальність. Можна встановлювати в приміщеннях з великими вікнами. Продумана конструкція буде відсікати холодне повітря і обігрівати кімнату. Використовуються як основні джерела тепла, так і в комбінації з іншими.
 • Компактність і невелика вага. Внутрішньопідлогові  і плінтусні моделі економлять місце і якісно обігрівають приміщення. Настінні конвектори з легкістю витримують навіть стіни з гіпсокартону.
 • Безпека. Незважаючи на хороші опалювальні можливості, об корпус радіатора неможливо обпектися.
 • Різноманітність моделей. Можна підібрати радіатори для якісного опалення будь-якого приміщення.

Водяні конвектори опалення більш вигідні та зручні у використанні, ніж стандартні батареї. Підійдуть як для великих приміщень, так і для маленьких. Широко використовуються в багатоквартирних будинках, приватних секторах, промислових приміщеннях і офісах. Їм під силу створити комфортний мікроклімат в кімнаті.

Електричні конвектори опалення

Електричний конвектор опалення - це поширений опалювальний прилад, нагрівальний елемент якого ТЕН.

Електричні конвектори можуть бути наступних видів: підлогові, настінні, внутрішньопідлогові, плінтусні.

Основні переваги:

 • Просте підключення. Потрібен лише доступ до електромережі.
 • Висока тепловіддача і швидке нагрівання. Коефіцієнт конвективного обміну тепла 90-95%.
 • Довговічність. Електричний теплообмінник не постраждає від неякісної рідини в системі опалення. А металевий корпус захистить від зовнішніх впливів.
 • Простота у використанні. Радіатор оснащується термостатом і підтримує комфортну температуру.
 • Різноманітність моделей. Знайдеться модель, яка доповнить інтер'єр.
 • Можуть використовуватися як основні джерела тепла, так і додаткові.
 • Компактність. Різні види монтажу дозволяють встановити в будь-якому приміщенні.
 • Маленький вага. Можна кріпити на стіни з гіпсокартону.
 • Безпека. Корпус радіатора не нагрівається до високої температури, що виключає можливість випадкового опіку.

Електричний конвектор опалення заслуговує на увагу, так як підходить для всіх видів приміщень. Легко встановлюється і швидко нагріває повітря, створюючи комфортну температуру.

Ціна на конвектор опалення вище, ніж на звичайні батареї. Але вона компенсується комфортом, терміном служби, вигідною експлуатацією. Щоб конвектор опалення купити в Києві можна звернутися в спеціалізований магазин 4D.

Часті запитання по конвекторам

Конвекторне опалення – це вид опалювальної системи, в якій для нагрівання повітря в будівлі використовуються конвектори з підігрівом. Цей тип системи працює за рахунок нагрівання повітря всередині конвекторного блоку, який потім прямує до приміщення. Це тепле повітря циркулює по кімнаті або приміщенню, забезпечуючи рівномірний та постійний обігрів.
Конвектор опалення – це тип системи, призначеної для обігріву приміщення чи будівлі. Він працює за рахунок використання повітряних потоків, які утворюються, коли гаряче повітря піднімається, а холодне опускається. Ця циркуляція використовується для обігріву приміщення або будівлі шляхом втягування холоднішого повітря з нижніх областей і витіснення теплого повітря з верхніх зон. Цей тип системи опалення зазвичай ефективніший, ніж інші традиційні системи, і може допомогти знизити витрати на електроенергію.
icon_callback Зателефонувати icon_email Email icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp
Онлайн курсы ITОнлайн курсы ITОнлайн курсы ITОнлайн курсы IT