Українська
Українська Русский

Vario Term Ball [ALL IN ONE]

Є в наявності
0
Код товару: 1-130
Артикул: AZIB02/FK(CuPex)
Бренд що додає кольорів у світ дизайн опалення. Тепер не тільки радіатори будуть кольорові а і крани для них також

Доступні варіанти

2688 грн
Термостатичний комплект Vario Term Ball [ALL IN ONE] - це інноваційний комплект, який поєднує в собі функції термостата та кульового крана. Він призначений для регулювання температури в системах опалення та водопостачання.

Комплект складається з термостатичного головки, кульового крана та з'єднувальних елементів. Термостатична головка має вбудований датчик температури, який реагує на зміни температури повітря. Вона автоматично регулює відкриття та закриття кульового крана для підтримки заданої температури.

Кульовий кран в комплекті дозволяє зручно відкривати та закривати потік води в системі. Він має надійний механізм, який забезпечує герметичність та довговічність роботи.

З'єднувальні елементи в комплекті дозволяють легко монтувати термостатичний комплект на трубопроводі. Вони забезпечують надійне з'єднання та герметичність системи.

Термостатичний комплект Vario Term Ball [ALL IN ONE] є зручним та ефективним рішенням для регулювання температури в системах опалення та водопостачання. Він дозволяє забезпечити комфортні умови проживання та економію енергії.
Загальна інформація
Бренд vario term
Країна Польша
Серія ALL IN ONE
Модель ELEGANT
Колір По палитре vario term
Сайт виробника varioterm.pl
Додатково
Термін поставки 4 недель
Матеріал Латунь
Покриття Порошковое полимерное
Підключення
Вид монтажу Боковой
Спосіб монтажу Со стены
Тип підключення Угловой
Різьба з'єднання G 3/4"
Робочі умови
Робоча температура 40-90°C
Максимальна температура 120°C
Гарантія
Загальна гарантія 5 лет

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
ShowRoom 4D
Завітайте до нашого шоурума
Ви можете переглянути продукцію на власні очі. Ми знаходимось в Києві за адресою вул. Шота Руставелі 32. Узгоджуйте наявність продукції та час приїзду з менеджером за телефоном +38 (097)-208-00-88, або в соціальних мережах