Українська
Українська Русский

Vario Term INTEGRA [ALL IN ONE]

Vario Term INTEGRA  [ALL IN ONE]
Є в наявності
0
Код товару: 1-120
Артикул: AIGS0202CFK/L(CuPex)
Бренд що додає кольорів у світ дизайн опалення. Тепер не тільки радіатори будуть кольорові а і крани для них також

Доступні варіанти

5093 грн
Термостатичний комплект Vario Term INTEGRA [ALL IN ONE] - це комплект, який включає в себе всі необхідні компоненти для налаштування системи автоматичного регулювання температури в приміщенні.

Комплект складається з термостатичного головки, термостатичного привода, термостатичного клапана та монтажних аксесуарів. Всі ці компоненти працюють разом для забезпечення точного регулювання температури в приміщенні.

Термостатична головка - це пристрій, який встановлюється на радіатор або тепловий підлоговий контур і реагує на зміни температури в приміщенні. Вона має регульований механізм, який відкриває або закриває клапан, щоб контролювати потік гарячої води.

Термостатичний привід - це електричний пристрій, який керує термостатичною головкою. Він підключається до електричної мережі і отримує сигнали від термостата, щоб відкривати або закривати клапан в залежності від потреби в опаленні.

Термостатичний клапан - це клапан, який регулює потік гарячої води в системі опалення. Він контролюється термостатичною головкою і приводом і забезпечує стабільну температуру в приміщенні.

Монтажні аксесуари - це різноманітні кріплення, штуцери та інші деталі, які необхідні для правильної установки компонентів комплекту.

Термостатичний комплект Vario Term INTEGRA [ALL IN ONE] є зручним і ефективним рішенням для автоматичного регулювання температури в будь-якому приміщенні. Він забезпечує комфорт та економію енергії, дозволяючи точно налаштувати температуру відповідно до потреб користувача.
Загальна інформація
Бренд vario term
Країна Польща
Серія ALL IN ONE
Модель INTEGRA
Колір По палітрі vario term Galvanik
Сайт виробника varioterm.pl
Додатково
Термін поставки 4 тижні
Матеріал Латунь
Покриття Порошкове полімерне
Підключення
Вид монтажу Кутовий, 3-х осьовий
Спосіб монтажу Зі стіни
Тип підключення 3-х осьовий
Різьба з'єднання G 3/4"
Робочі умови
Робоча температура 40-90°C
Максимальна температура 120°C
Гарантія
Загальна гарантія 5 років

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
ShowRoom 4D
Завітайте до нашого шоурума
Ви можете переглянути продукцію на власні очі. Ми знаходимось в Києві за адресою вул. Шота Руставелі 32. Узгоджуйте наявність продукції та час приїзду з менеджером за телефоном +38 (097)-208-00-88, або в соціальних мережах