Українська
Українська Русский

Vario Term Master [ALL IN ONE]

Vario Term  Master  [ALL IN ONE]
Є в наявності
0
Код товару: 1-131
Артикул: AEMAGS0201CFK/L(CuPex)
Бренд що додає кольорів у світ дизайн опалення. Тепер не тільки радіатори будуть кольорові а і крани для них також

Доступні варіанти

2910 грн
Термостатичний комплект Vario Term Master [ALL IN ONE] - це комплексна система, яка включає в себе все необхідне для забезпечення оптимального теплового режиму в приміщенні. Він використовується для регулювання температури в системах опалення та кондиціонування повітря.

Комплект включає в себе термостатичний клапан, розподільчий колектор, насос та інші необхідні компоненти. Всі елементи комплекту взаємодіють між собою, щоб забезпечити точне регулювання температури в приміщенні.

Термостатичний клапан в комплекті відповідає за регулювання потоку гарячої води в опалювальну систему. Він автоматично реагує на зміни температури в приміщенні і регулює потік гарячої води, щоб підтримувати задану температуру.

Розподільчий колектор в комплекті відповідає за розподіл гарячої води до різних зон опалення. Він має вбудовані клапани, які дозволяють регулювати потік гарячої води до кожної зони окремо.

Насос в комплекті забезпечує циркуляцію гарячої води по системі опалення. Він забезпечує рівномірний розподіл тепла і підтримує оптимальний тепловий режим у всьому приміщенні.

Комплект Vario Term Master [ALL IN ONE] є зручним і ефективним рішенням для регулювання температури в будь-якому приміщенні. Він дозволяє забезпечити комфортні умови проживання і економію енергії.
Загальна інформація
Бренд vario term
Країна Польща
Серія ALL IN ONE
Модель Master
Колір По палітрі vario term
Сайт виробника varioterm.pl
Додатково
Термін поставки 2 тижні
Матеріал Латунь
Покриття Порошкове полімерне
Підключення
Вид монтажу Кутовий, 3-х осьовий
Спосіб монтажу Зі стіни
Тип підключення 3-х осьовий
Різьба з'єднання G 3/4"
Робочі умови
Робоча температура 40-90°C
Максимальна температура 120°C
Гарантія
Загальна гарантія 5 років

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
ShowRoom 4D
Завітайте до нашого шоурума
Ви можете переглянути продукцію на власні очі. Ми знаходимось в Києві за адресою вул. Шота Руставелі 32. Узгоджуйте наявність продукції та час приїзду з менеджером за телефоном +38 (097)-208-00-88, або в соціальних мережах