Українська
Українська Русский

Vario Term TWINS Glamour [ALL IN ONE]

Vario Term   TWINS Glamour [ALL IN ONE]
Є в наявності
0
Код товару: 1-104
Артикул: ATSGS0220CFK/L(CuPex)
Бренд що додає кольорів у світ дизайн опалення. Тепер не тільки радіатори будуть кольорові а і крани для них також

Доступні варіанти

9416 грн
Термостатичний комплект Vario Term TWINS Glamour "ALL IN ONE" - це комплексна система для контролю температури в приміщенні. Вона включає в себе термостат, радіаторний клапан і датчик температури.

Термостат в комплекті дозволяє встановлювати і регулювати бажану температуру в приміщенні. Він оснащений електронним дисплеєм, на якому можна відображати інформацію про поточну температуру, режим роботи і інші параметри. Термостат також має функцію програмування, що дозволяє автоматично змінювати температуру в залежності від розкладу дня.

Радіаторний клапан в комплекті встановлюється на радіатор і контролює потік гарячої води, що надходить в радіатор. Він регулює тепловий потік, що дозволяє підтримувати стабільну температуру в приміщенні. Клапан оснащений механічними настройками, що дозволяють регулювати температуру вручну.

Датчик температури в комплекті встановлюється в приміщенні і передає інформацію про поточну температуру до термостата. Він дозволяє термостату точно контролювати температуру в приміщенні і забезпечувати комфортні умови для проживання.

Всі компоненти комплекту Vario Term TWINS Glamour "ALL IN ONE" виготовлені з високоякісних матеріалів і мають естетичний дизайн. Вони легко встановлюються і працюють надійно і ефективно. Комплект підходить для використання в будь-яких типах приміщень і забезпечує економію енергії і комфортні умови для користувачів.
Загальна інформація
Бренд vario term
Країна Польща
Серія ALL IN ONE
Модель TWINS
Колір По палітрі vario term
Сайт виробника varioterm.pl
Додатково
Термін поставки 4 тижні
Матеріал Латунь
Покриття Порошкове полімерне
Підключення
Вид монтажу Нижній
Спосіб монтажу Зі стіни
Тип підключення Кутовий
Різьба з'єднання G 3/4"
Робочі умови
Робоча температура 40-90°C
Максимальна температура 120°C
Гарантія
Загальна гарантія 5 років

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
ShowRoom 4D
Завітайте до нашого шоурума
Ви можете переглянути продукцію на власні очі. Ми знаходимось в Києві за адресою вул. Шота Руставелі 32. Узгоджуйте наявність продукції та час приїзду з менеджером за телефоном +38 (097)-208-00-88, або в соціальних мережах