Українська
Українська Русский

Vario Term UNICO [ALL IN ONE]

Vario Term  UNICO  [ALL IN ONE]
Є в наявності
0
Код товару: 1-108
Артикул: AUGS0202CFK/L(CuPex)
Бренд що додає кольорів у світ дизайн опалення. Тепер не тільки радіатори будуть кольорові а і крани для них також

Доступні варіанти

5093 грн
Термостатичний комплект Vario Term UNICO [ALL IN ONE] - це комплексне рішення для автоматичного керування системою опалення та охолодження в будинку або офісі. Він включає в себе всі необхідні компоненти для регулювання температури в приміщенні.

Основним елементом комплекту є термостатичний клапан, який встановлюється на радіатор або тепловий обмінник системи опалення. Він регулює потік гарячої води до радіатора в залежності від заданої температури. Термостатичний клапан відкривається або закривається автоматично, забезпечуючи стабільну температуру в приміщенні.

Комплект також включає в себе термостат, який встановлюється на стіну і дозволяє користувачу задавати бажану температуру в приміщенні. Термостат автоматично регулює роботу термостатичного клапана, забезпечуючи комфортну температуру в будинку або офісі.

Додатково, комплект має вбудований датчик температури, який вимірює температуру повітря в приміщенні і передає цю інформацію до термостата. Це дозволяє точно контролювати температуру і регулювати роботу системи опалення або охолодження.

Варіант "ALL IN ONE" означає, що весь необхідний функціонал для автоматичного керування системою опалення та охолодження знаходиться в одному комплекті. Це забезпечує зручність в установці та використанні, а також економію часу та коштів при обладнанні будівлі.
Загальна інформація
Бренд Vario Term
Країна Польща
Серія ALL IN ONE
Модель UNICO
Колір По палітрі Vario Term
Сайт виробника varioterm.pl
Додатково
Матеріал Латунь
Покриття Порошкове полімерне
Підключення
Вид монтажу Нижній
Спосіб монтажу Зі стіни
Тип підключення Кутовий
Різьба з'єднання G 3/4"
Робочі умови
Робоча температура 40-90°C
Максимальна температура 120°C
Гарантія
Загальна гарантія 5 років

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
ShowRoom 4D
Завітайте до нашого шоурума
Ви можете переглянути продукцію на власні очі. Ми знаходимось в Києві за адресою вул. Шота Руставелі 32. Узгоджуйте наявність продукції та час приїзду з менеджером за телефоном +38 (097)-208-00-88, або в соціальних мережах