Українська
Українська Русский

Vario Term ROYAL [ALL IN ONE]

Vario Term  ROYAL [ALL IN ONE]
Є в наявності
0
Код товару: 1-134
Артикул: AROGS0202CFK(CuPex)
Бренд що додає кольорів у світ дизайн опалення. Тепер не тільки радіатори будуть кольорові а і крани для них також

Доступні варіанти

3296 грн
Термостатичний комплект Vario Term ROYAL [ALL IN ONE] - це комплексне рішення для регулювання температури в приміщенні. Він включає в себе все необхідне обладнання для контролю тепла в будівлі.

Основною складовою комплекту є термостат, який є головним елементом системи. Він забезпечує точне регулювання температури в приміщенні, забезпечуючи комфортні умови для проживання або роботи.

Комплект також включає в себе радіаторний клапан, який встановлюється на радіаторі і регулює потік гарячої води до нього. Це дозволяє ефективно контролювати тепло, що надходить до приміщення.

Крім того, в комплекті є термометр, який вимірює температуру в приміщенні і передає дані до термостата. Це дозволяє системі точно регулювати температуру відповідно до вимог користувача.

Варіант [ALL IN ONE] означає, що весь необхідний комплект обладнання вже включений в один набір, що полегшує встановлення і використання системи. Комплект також може бути легко налаштований і адаптований до різних типів опалення і приміщень.

Загалом, термостатичний комплект Vario Term ROYAL [ALL IN ONE] є зручним і ефективним рішенням для контролю температури в будівлі, забезпечуючи комфортні умови для користувачів.
Загальна інформація
Бренд vario term
Країна Польша
Серія ALL IN ONE
Модель ROYAL
Колір По палитре vario term
Сайт виробника varioterm.pl
Додатково
Термін поставки 4 недель
Матеріал Латунь
Покриття Порошковое полимерное
Підключення
Вид монтажу Боковой
Спосіб монтажу Со стены
Тип підключення Угловой
Різьба з'єднання G 3/4"
Робочі умови
Робоча температура 40-90°C
Максимальна температура 120°C
Гарантія
Загальна гарантія 5 лет

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
ShowRoom 4D
Завітайте до нашого шоурума
Ви можете переглянути продукцію на власні очі. Ми знаходимось в Києві за адресою вул. Шота Руставелі 32. Узгоджуйте наявність продукції та час приїзду з менеджером за телефоном +38 (097)-208-00-88, або в соціальних мережах